polska bip-logo
Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
A
Reset

Powrót do szkoły

Szanowni Rodzice, drodzy uczniowie!

            Zgodnie z rozporządzeniem MEiN z 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 uprzejmie informuję, że do nauki w szkole wracamy w systemie stacjonarnym 31.05.2021 r. (poniedziałek) zgodnie z planem lekcji obowiązującym od września 2020 r.

             Czas zdalnego nauczania w szkole muzycznej nie powiódłby się gdyby nie pomoc i wsparcie Państwa, za co serdecznie dziękuję w imieniu wszystkich nauczycieli i swoim. Uczniom dziękuję za determinację i Waszą wytrwałość, którą obserwowałam na lekcjach prowadzonych poprzez Microsoft Teams.

            Teraz już czekamy na Waszą obecność w szkole oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego, czyli: do szkoły przychodzą tylko zdrowi uczniowie bez opiekunów, odkażamy ręce, myjemy ręce przed i po lekcji. Wszyscy uczniowie mają swoje maseczki.

             Powrót do szkoły wypełnimy wspólnymi działaniami muzycznymi, które pomogą przywrócić charakter szkoły sprzed pandemii i udowodnią prawdziwość słów rosyjskiego kompozytora Modesta Musorgskiego, który powiedział, że „muzyka nie jest celem lecz środkiem porozumienia się z ludźmi”.

 

                                                                                  Z muzycznym pozdrowieniem,

                                                                                  Monika Mikuś-Machała

                                                                                  Dyrektor szkoły

  • cea
  • mkidn
  • fryderyk-black
  • UE_FS_rgb-1
  • logo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1
  • office-365-logo
  • BIP